Hakkımızda


Punto Esmirna İzmir İspanyolca Dil Kursu Hakkında

Resmi adı Özel Noktam İzmir Yabancı Dil Kursu olan Punto Esmirna dil okulu, İzmir’de sadece İspanyolca alanında çalışan bir kurum olarak, İspanyolca öğrenmek isteyen herkese eğitim olanağı sunmaktadır.

Misyonumuz:

Punto Esmirna İzmir İspanyolca dil kursu; sadece İspanyolca alanında çalışan bir kurum olarak, İspanyolca öğrenmek isteyen herkese sınıf ortamının yanı sıra kişiye özel program alternatifini de sağlayarak eğitim olanağı sunmaktadır. İspanyolcayı eğlenceli, akıcı ve verimli bir şekilde öğrenme fırsatı arayan ve sadece İspanyolca alanında çalıştığımız için mevcut alternatifler yerine bizi tercih eden, İzmir’de ve çevresinde İspanyolca öğrenmek isteyen herkese profesyonel yaklaşım ve verimli eğitim programları eşliğinde eğitim hizmeti sağlamaktayız.

Vizyonumuz:

İspanyol dilinin İzmir’de daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve İspanyolca dil kursu olarak kentimize katma değer sağlamak ve uluslararası arenada daha rekabetçi bireylerin yetişmesine katkı sağlamak.

Değerlerimiz:

1- Öğrencilerimize yabancı dil eğitimini sıkıcı ve ezbere dayalı öğretim kalıplarının dışına çıkartıp eğlenceli ve uzun vadede akılda kalıcı yöntemlerle sunma

2- Yabancı dil eğitimi sektöründe, ticari kalıpların dışına çıkıp, uzmanlık alanımızda referans olma

3- Marka bilinirliğimizi öncelikle amacına ulaştırdığımız öğrencilerimiz aracılığıyla sağlama

4- Verdiğimiz hizmetin yabancı dil olduğu ve herkesin öğrenme süreçlerinin farklı olduğu bilinci ile öğrencilerin kursu değil, kursun öğrencileri takip ettiği bir sistemi bünyemizde kalıcı kılma

5- Ekip üyelerinin mutluluğunu ve mükemmelliğini destekleme

6- Parçası olduğumuz topluma katkıda bulunma ve ticari ilişkiler oluşturma

Punto Esmirna İzmir İspanyolca Dil Kursu